Imię: Lara, Rasa: mix, Płeć: Samica, Wielkość: Średni, Włos: krótki
W dniu 8 marca 2023 roku, przy ul. Legionowej została znaleziona biszkoptowa suczka. Zostało jej nadane imię Lara.
Ta około trzyletnia sunia jest niezwykle delikatną w swojej postawie dziewczynką, pełną gracji i wdzięku. Ma piękne jasne futerko i duże, pełne nadziei oczy. Do człowieka jest nastawiona pozytywnie aczkolwiek podchodzi z rezerwą. Potrzebuje czasu, żeby obdarzyć kogoś pełnym zaufaniem.
Dziewczynka jest bardzo cichutka i grzeczna a kontakt ze smyczą nie jest dla niej wyzwaniem, więc będzie z przyjemnością chodzić na spacery.
Właściciel poszukiwany!
Marki, ul. Legionowa
8 marca 2023
pies, który trafia do schroniska, objęty jest 14-dniową kwarantanną.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przedpo- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.
Dane kontaktowe:
795 845 242
Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl
© Urząd Miasta Marki - Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, pok. nr 4; 22 781 10 03; srodowisko@marki.pl
ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa